Masz wątpliwości co do stanu technicznego pojazdu który chcesz kupić?

Rozważasz zakup samochodu używanego?

Nie jesteś pewny czy samochód jest bezwypadkowy?

 

Od wielu lat specjalizujemy sie w sprawdzaniu samochodów przed zakupem w Krakowie i okolicach. Nasi klienci mogą liczyć na dokładne sprawdzenie auta zanim jeszcze dokonają zakupu. Dzięki wykonaniu szczegółowych testów i pomiarów przed zakupem samochodu zaoszczędzasz czas i koszty związane z późniejsza eksploatacja pojazdu.

 

Przy okazji badania samochodu przed zakupem w naszym serwisie w Krakowie poznasz stan auta i na spokojnie zastanowisz się czy na pewno jesteś nim zainteresowany.

 

W Naszym serwisie Samochodowym Bosch zatrudniamy wykwalifikowany personel techniczny który nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na certyfikowanych szkoleniach. Jednocześnie oddajemy do dyspozycji naszych klientów najwyższej jakość aparaturę diagnostyczna oraz pomiarową która gwarantuje sprawdzenie samochodu przed zakupem oraz dokładne ustalenie historii pojazdu który planujesz kupić.

 

Podczas wszystkich czynności sprawdzających wszyscy nasi klienci mogą cały czas mogą być obecni podczas wszystkich testów pojazdu.

 

 

 

ZAREZERWUJ SPRAWDZENIE SAMOCHODU PRZED ZAKUPEM ONLINE JUŻ DZISIAJ LUB SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM PRZEDSTAWICIELEM w KRAKOWIE OSOBIŚCIE POD NR TEL. GSM: +48 607 210 710

Co zyskujesz sprawdzając samochód przed zakupem w Autoryzowanym Serwisie Samochodowym Bosch:

Jestem do Twojej dyspozycji w godzinach od 9:00 do 18:00 i chętnie odpowiem na wszystkie pytania dotyczące sprawdzenia samochodu przed zakupem.

Krzysztof Rutkowski

Specjalista ds. samochodów uzywanych

 

gsm: +48 607210 710

email: krzysztof.rutkowski@rmfilipowicz.pl 

WYŚLIJ WYCZYŚĆ