UMÓW WIZYTĘ W SERWISIE BOSCH W KRAKOWIE

Umówić wizytę już teraz, wypełnij formularz lub zadzwoń 607 210 710.

TWOJ SAMOCHÓD JEST W DOBRYCH RĘKACH

MAMY PONAD 25 LATA DOŚWIADCZENIA

 

W naszym Serwisie Bosch oferujemy pełen zakres przeglądów i napraw mechanicznych gwarancyjnych i pogwarancyjnych , aby utrzymać Twoj samochód w idealnym stanie technicznym, dając Ci pełen spokój i komfort.

 

Posiadamy wykwalifikowany personel techniczny. Umiejętności i doświadczenie naszych doradców serwisowych w dziedzinie fachowej obsługi klienta poparte są licznymi certyfikatami, natomiast o jakości wykonywanych przez nas usług świadczy między innymi certyfikat  ISO 9001: 2008.

 

Bosch EXPRESS SERWIS

 

Nasz warsztat jest przygotowany do szybkiego wykonywania podstawowych czynności diagnostycznych i serwisowych. Zaliczają się do nich takie usługi jak: wymian oleju, diagnostyka i wymiana akumulatora, sprzedaż i montaż oryginalnych akcesoriów i części Bosch oraz naprawa i wymiana: hamulców, zderzaków, kół i opon, układów wydechowych, amortyzatorów, wycieraczek oraz żarówek.

 

NAPRAWY BLACHARSKIE I LAKIERNICTWO

 

Nasi wyszkoleni specjaliści wykonają każdą naprawę blacharsko-lakierniczą, której może wymagać Twoja auto. Zrobimy wszystko, żeby zawsze wyglądał tak dobrze, jak w dniu zakupu!

 

ORYGINALNE CZĘŚCI ZAMIENNE BOSCH

 

Tylko oryginalne części zamienne firmy Bosch, stworzone specjalnie z myślą o Twoim samochodzie, zapewnią najwyższą jakość i komfort jazdy, bezpieczństwo oraz niezawodność.

 

Długo pracujesz? Nie masz z kim zostawić małego dziecka? Nie wiesz jak do nas trafić? zwyczajnie brak ci czasu? Nie szkodzi, przygotowalismy dla ciebie coś specjalnego.

 

SERWIS MOBILNY BOSCH, BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

 

Reagując na potrzeby naszych Klientów, wprowadzamy do oferty usługę "Serwis Mobilny – bez wychodzenia z domu" - odbioru samochodu z wybranego przez Ciebie miejsca na terenie Krakowa aby komfort i wygoda Twojego życia nie uległy zmianie. Po skończonej naprawie Twoj samochód odprowadzimy we wskazane przez Ciebie miejsce.

 

JAK TO DZIAŁA?

Wystarczy, że telefonicznie zgłosisz się do Biura Obsługi Klienta tel.: 12 257 35 00 lub wypełnisz formularz zgłoszeniowy. Nasz pracownik przyjedzie do Ciebie po samochód. Już na miejscu przekażesz mu swoje uwagi dotyczące pojazdu. Twój samochód trafi do naszego serwisu gdzie zajmą nim się profesjonaliści. Telefonicznie lub za pomocą e-maila otrzymasz od Doradcy Serwisowego wycenę kosztów naprawy którą po Twojej akceptacji zrealizujemy. Po usunięciu usterek, możesz samochód odebrać osobiście w siedzibie Firmy, lub jeśli uznasz to za konieczne odwieziemy go we wskazane miejsce. Dodatkowo jeśli zajdzie taka potrzeba  dysponujemy flota samochodów zastępczych do dyspozycji naszych klientów na czas naprawy samochodu.

 

JAKIE SĄ KOSZTY TAKIEJ USŁUGI?

Koszt usługi "Serwis Mobilny – bez wychodzenia z domu"  to zaledwie 89 złotych. Prawda, że niewiele? Wyobraź sobie sytuację, że zanim zaczniesz pracę, spod biura kierowca odbierze Twój samochód i zawiezie do serwisu, a zanim skończysz – samochód już gotowy czeka na Ciebie. Wygodne? Pewnie że tak. Oszczędzasz dużo czasu, a taksówka od nas i tak prawdopodobnie będzie kosztować więcej.

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

 

BOSCH CAR SERWICE - KRAKÓW 

ul. J. Dekerta 44

30-704 Kraków

 

Zapraszamy:

pn. - pt.: 8:00 do 17:00

sobota:  9:00 do 14:00

 

gsm: 695 66 00 88

gsm: 695 66 33 33

 

serwis@bosch-krakow.pl

WYŚLIJ CZYŚĆ