Temat zbieżności kół w naszym samochodzie pojawia się najczęściej dopiero wtedy, gdy z samochodem podczas jazdy na wprost dzieje się coś niepokojącego. Rzeczywiście, winowajcą może być niewłaściwa zbieżność, zwłaszcza, gdy zjawisko np. krzywej kierownicy poprzedzone było wjechaniem z dużą prędkością w znaczną dziurę albo wpadnięcie na krawężnik. Gdy opisane zdarzenia będą na tyle silne, by skrzywieniu mogła ulec np. końcówka drążka kierowniczego, da to w efekcie przestawienie geometrii mające ostatecznie negatywny wpływ na prowadzenie pojazdu.

 

Stan dróg szczególnie w okresie wczesnowiosennym, powoduje iż bardzo łatwo doprowadzić do rozregulowania parametrów zawieszenia.

Kupiłeś u nas oryginalne części BOSCH, w naszym serwisie Bosch Car Service dokonamy wymiany podzespół w Twoim samochodzie dzięki temu zyskasz 10% rabatu i pewność, że usługa została wykonana z zachowaniem najwyższych standardów obsługi gwarantowanej przez Bosch Serwis a co za tym idzie otrzymasz dwuletnią gwarancje oraz rękojmie na części Bosch oraz robociznę.

ZAPEWNIJ SWOJEJ RODZINIE I BLISKIM BEZPIECZNĄ I SPOKOJNĄ PODRÓŻ.

 

Za jedną złotówkę wykwalifikowani mechanicy sprawdzą wszystkie istotne elementy Twojego samochodu mające wpływa na bezpieczeństwo i komfort podróży. Zapraszamy do Autoryzowanego Serwisu BOSCH CAR SERVICE przy ul. dekerta 44 w Krakowie. Wszystkich właścicieli samochodów bez względu na rok produkcji.

 

To tylko złotówka - która da Ci pewność że Twój samochód będzie przygotowany do drogi.

 

Uwaga! Promocja trwa

od 16.06 do 31.08.2016r

Ilośc miejsc ograniczona.

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania, naprawa wgnieceń, wgniecenia karoserii - prostowanie

 

usuwanie wgnieceń

Usuwanie wgnieceń - przed i po.

Jesteśmy firmą rodzinna Ojciec i Syn.

Technologia naprawy karoserii (naprawa i usuwanie wgnieceń bez lakierowania) została opracowana w USA ponad 15 lat temu.

 

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania.

 

Usuwanie wgnieceń - bezinwazyjnie, po gradzie i szkodach parkingowych - BOSCH Car Service świadczy usługi dla klientów indywidualnych dużych firm, salonów samochodowych, dealerów. Zachęcamy gorąco do kontaktu - prosimy o przesłanie na e-mail zdjęć szkody samochodowej przedstawiający elementy na których przeprowadzimy usuwanie wgnieceń.

Temperatura powyżej 7˚C = czas na wymianę opon na letnie

 

Jazda na zimowych oponach, gdy temperatura jest wyższa, może być niebezpieczne. Szczególnie wiosną używanie opon zimowych spowoduje znaczne wydłużenie drogi hamowania i utratę sterowności nad pojazdem w awaryjnych sytuacjach. Wg badań przeprowadzonych przez firmę Continental, droga hamowania latem na oponach zimowych może się wydłużyć nawet o sześć metrów!

 

Już czas zmień opony.

 

Ustal indywidualny termin.

Skorzystaj z promocji w cenie 59 zł  

Pasażerowie na gapę w układzie klimatyzacji?!

 

Bakterie, grzyby i mikroorganizmy osiedlają się w układzie klimatyzacji. Może to prowadzić do zanieczyszczenia powietrza w samochodzie, powstawania nieprzyjemnych zapachów i gorszego samopoczucia podróżujących osób.

 

Aby temu zapobiegać należy przynajmniej 1 raz w roku przeprowadzić profesjonalną dezynfekcję parownika. Dzięki temu usunięte zostaną przeszkadzające zapachy, a bakterie, grzyby oraz mikroorganizmy nie będą się tak szybko znów osadzać.

 

Teraz specjalna oferta:

- ozonowanie układu klimatyzacji 49 zł

- dezynfekcji klimatyzacji preparatem TUNAP w cenie 99 zł.