POMOŻEMY DOBRAC CZĘŚCI BOSCH  

KTÓRE BĘDĄ IDEALNE DLA TWOJEGO SAMOCHODU

 

W naszym serwisie BOSCH wiemy, że wraz z wiekiem pojazdu zmieniają się priorytety.

 

Dlatego oferujemy trzy kategorie części zamiennych do samochodów większości marek, które odzwierciedlają te zmieniające się potrzeby. To oczywiste, że wszystkie części zamienne KIA są doskonale przystosowane do Twojego samochodu i wykonane według tych samych standardów, których można oczekiwać od nowego schodzącego z linii fabrycznej. Co więcej korzystanie z nich pozwala na utrzymanie wartości pojazdu przez dłuższy czas.

 

ORYGINALNE CZĘŚCI BOSCH

Jeśli chcesz, aby Twoj samochód wyglądała i działał tak, jakby właśnie zjechał prosto z taśmy montażowej, zawsze wybieraj Oryginalne Części Zamienne BOSCH. Podczas całego procesu projektowania i produkcji każda Oryginalna Część Zamienna BOSCH podlega rygorystycznej kontroli jakości, co gwarantuje najwyższą trwałość i wydajność - do których Twój samochód ma pełne prawo.

 

Ze względu na najwyższą jakość użytych materiałów, pełną kontrolę procesu produkcyjnego oraz idealne dopasowanie części do każdego modelu, stosowanie Oryginalnych Części Zamiennych BOSCH zapewnia najwyższe bezpieczeństwo w czasie jazdy. Należy pamiętać, że każdy, nawet najmniejszy, element konstrukcji auta może zadecydować o zdrowiu i życiu jego użytkowników i pasażerów.

 

ZALETY ORYGINALNYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH BOSCH:

 

1. Identyczne jak części fabrycznie zamontowane w aucie

2. Spełniają najwyższe normy jakości, gwarantowane

3. Objęte są fabryczną gwarancją

 

JAKIEJ CZĘŚCI BOSCH SZUKASZ? 

Pomożemy Ci ją dobrać, wypełnij formularz lub zadzwoń 607 210 710.

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

 

BOSCH CAR SERWICE - KRAKÓW 

ul. J. Dekerta 44

30-704 Kraków

 

Zapraszamy:

pn. - pt.: 8:00 do 17:00

sobota:  9:00 do 14:00

 

gsm: 695 66 00 88

gsm: 607 21 07 10

 

serwis@bosch-krakow.pl

WYŚLIJ CZYŚĆ